Kontakta oss

Ring : 08-409 321 61
Support: support@bonnieracademy.se
E-post: kontakt@bonnieracademy.se

Vi har öppet

9.00 - 17.00 Måndag - Fredag
Stängt : Lördag - söndag samt röda dagar.

Vi har förtydligat vår personuppgiftspolicy. Läs mer här om hur vi hanterar personuppgifter och cookies. Här hittar du mer information om GDPR.

Du kan även kontakta oss via kontaktformuläret längre ner på denna sida.

 

Kontakta oss

Anders Jonasson,
förlagschef
M. anders.jonasson@bonnieracademy.se
T. 070 144 34 20

Josefin Toll,
kursansvarig, projektledare
M. josefin.toll@bonnieracademy.se
T. 070 862 26 47

 

Jesper Zerman,
kursproducent, grafisk designer
M. jesper.zerman@bonnieracademy.se
T. 072 321 1891

Ivan Donnerberg,
kundansvarig säljare, Office
M. ivan.donnerberg@bonnieracademy.se
T. 072 572 83 53

 

Hannah Persson,

utbildningsadministratör
M. hannah.persson@bonnieracademy.se
T. 08-409 321 61